Zaufana opieka nad Twoim Domem

Forum

Zlecenia z tego serwisu

Zlecenia z tego serwisu

Witam Czy macie z tego serwisu jakieś zlecenia,bo ja np jeszcze nie mam ani jednego z tego portalu. Wertuję ogłoszenia od razu odpowiadam na te które mnie interesują podaję telefon aby przyspieszyć kontakt i nic. O co tutaj chodzi? Chciałąm referencje ale okazuje się ze tylko mogą mi wystawić pracodawcy z tego portalu co za nonsens a jeśli ja posiadam inne po za tym systemem to się już nie liczą? pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę

Tematów: 3, Wypowiedzi: 14

Kto pierwszy ten lepszy...
Katarzyna J. 20.01.2015 18:34
może coś miłego ze strony pracodawcy???  :)

może coś miłego ze strony pracodawcy??? :)

Narzekamy często na naszych pracodawców jacy to oni źli i niedobrzy ;) rzadziej opisujemy miłe sytuacje które nas spotykają. Może fajniej było by podzielić się miłymi rzeczami, które was spotkały, zaskoczyły i sprawiły, że mimo zmęczenia po pracy wychodzicie uśmiechnięte i chętnie wracacie do takiego domu???

Tematów: 3, Wypowiedzi: 27

Dobry pracodawca
Maryna K. 16.09.2018 13:43
Ile za prasowanie od godziny?

Ile za prasowanie od godziny?

Pomóżcie mi bo do tej pory nie prasowałam a teraz mi się trafiła pracodawczyni która nie cierpi prasować mam u niej 15zł za godzinę-więc mam tak brać jak za sprzątanie?Śmieje się że jak mocno nie lubi to zapłaci hi,hi.Ale tak serio to ile się bierze?

Tematów: 3, Wypowiedzi: 20

CITO"!!!-POMOCY!!-PROSZE O WYCENIENIE...
Beata S. 21.08.2017 23:42
POMOCE DOMOWE W MAŁYCH MIASTECZKACH

POMOCE DOMOWE W MAŁYCH MIASTECZKACH

CZYTAJĄC WYPOWIEDZI SZANOWNYCH KOLEŻANEK PO FACHU ZWRÓCIŁAM SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA TO , ŻE SĄ ONE Z DUŻYCH MIAST . WARSZAWA , KRAKÓW ,GDAŃSK - CZYLI MOLOCHÓW , GDZIE PERSPEKTYWA ZNALEZIENIA PRACY JEST NIEWSPÓŁMIERNA DO PERSPEKTYWY W MALUTKIM MIASTECZKU . CENY ZA USŁUGI U WAS I U NAS RÓŻNIĄ SIĘ BARDZO . MOŻE KTOŚ CHCIAŁBY POROZMAWIAĆ NA TEN TEMAT - KTOŚ KTO TEŻ JEST Z MAŁEGO MIASTA .

Tematów: 2, Wypowiedzi: 129

ZAROBKI POMOCY W DUŻYCH I MAŁYCH...
Anna N. 12.10.2017 10:36
Płaca za solidną pracę.

Płaca za solidną pracę.

Z forów wynika, że w Warszawie ceny za godzinę za solidnej pracy wynoszą nawet 30 zł i więcej. Ile taka porządna praca może kosztować w Trójmieście?

Tematów: 2, Wypowiedzi: 71

10 góra 20 zł
NARGILE 30.03.2019 00:21
Podłoga

Podłoga

Witam!Mam problem wypastowałam parkiet lakierowany pastą Pronto-podłoga była piękna.Przy następnej wizycie podłogę odkurzyłam,umyłam płynem do mycia drewna Pronto-po czym jak wyschła pojawiły się straszne smugi jakby tego było mało podłoga sie kleiła.Co się stało może któraś z Pań miała taki wypadek przy pracy bo ja pierwszy raz i mam nadzieję że ostatni.Co mogło być przyczyną?Pozdrawiam

Tematów: 2, Wypowiedzi: 21

Podłoga z gresu na błysk
05.07.2012 23:32
brak odzewu

brak odzewu

chciałabym aby pracodawcy jak również przyszli pracownicy napisali o swoich doświadczeniach z anonsami. Ja odpowiedziałam w krótkim czasie na 16 ogłoszeń i żadne z nich nie zostało przeczytane

Tematów: 2, Wypowiedzi: 38

jak szukać pracy
30.07.2012 22:56
jaka cena za duze mieszkanie

jaka cena za duze mieszkanie

mam do posprzatania cztero-poziomowe mieszkanie 4salony,4kuchnie,4 lazienki,plytki matowe,mop ze sznurkami,piszcie co mam zrobic?jaką cene proponujecie?

Tematów: 1, Wypowiedzi: 29

musze dodac
Kasia T. 07.04.2013 14:59
Bonusik Świąteczny?

Bonusik Świąteczny?

Jestem ciekawa czy dostajecie od swoich pracodawczyń dodatek ekstra na święta? Mnie wcześniej zdarzyło się to tylko u jednej pracodawczyni. Jestem ciekawa jak to teraz u was wygląda?

Tematów: 1, Wypowiedzi: 32

Bonusik Świąteczny???
Helena 21.09.2013 23:13
Dlaczego pracodawcy nie odpowiadają?

Dlaczego pracodawcy nie odpowiadają?

Witam wszystkich, od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, dlaczego ludzie, którzy szukają Pomocy Domowej nie odpowiadają na zgłoszenia? Widzę, że ktoś odczytał moją wiadomość ale niestety nie uzyskuję odpowiedzi. Zastanawiam się dlaczego? Przecież nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany bo mu "coś" (niewiadomo co) nie pasuje, to kultura nakazuje odpowiedzieć, a nie "olać" drugiego człowieka. Jak tu ma być mowa o jakiejś współpracy, jeżeli szacunku nie ma? Bo jeżeli ktoś nie raczy nawet odpisać po przeczytaniu wiadomości to chyba nie jest poważny, a drugiego człowieka traktuje jak zero. Takie są moje odczucia... Czy Wy Drogie Panie (Pomoce Domowe) też tak macie?

Tematów: 1, Wypowiedzi: 3

brak odpowiedzi ze strony pracodawcy
Beata S. 09.02.2013 19:39