Zaufana opieka nad Twoim Domem

Konto "Praca od zaraz" - nowość w Niania.pl

Forum » Co nowego w Niania.pl?

Agata Kucharczyk

Maryla S.

Agata Kucharczyk

Pani Marylo,

Proszę o szczegółowe informacje dotyczące problemu z usuwaniem wiadomości. Czy pojawia się jakiś komunikat? Czy usuwa Pani wiadomości ze skrzynki odbiorczej czy nadawczej?

Pozdrawiam,

Agata Kucharczyk

Niania.pl

Witam Pani Agato    Dzięki za szybką reakcję    Nie pojawia się żaden komunikat, tylko skrzynka odbiorcza ani drgnie   

Pani Marylo,

Według informacji, które uzyskałam podczas konsultacji z działem IT usuwanie wiadomości powinno działać poprawnie. Proszę spróbować ponownie usunąć wiadomość.

Pozdrawiam,

Agata Kucharczyk

Niania.pl

Pani Agato, niestety bez zmian   
28.04.2011 15:52

Agata Kucharczyk

Witam serdecznie,

Pani Danuto w 'Edycji profilu' po przejściu 2 kroku pojawia się strona, na której należy wybrać konto 'Standard' lub 'Praca od zaraz'. Proszę kliknąć w przycisk 'Wybierz' pod wybraną przez siebie opcją. W kolejnym kroku będzie Pani miała możliwość zmiany/dodania zdjęcia.

Pozdrawiam,

Agata Kucharczyk

Niania.pl

Bardzo dziękuję za pomoc! Już uporałam się ze zmianą zdjęcia.Długo to trwało,bo mam problemy z "otwieraniem" stron.Czekam i czekam....aż się doczekałam.Chyba to są problemy z serwerem.A pierwsząpracę jako opiekunka znalazłam na tym portalu 5 lat temu,/2006 r./ drugą 2 lata temu.Jestem weteranką, ale opcji "Praca od zaraz " nie wykupię !

 

Pozdrawiam Panią serdrcznie! Danuta D

28.04.2011 17:23

Drogie Panie,

W związku z pewnymi trudnościami technicznymi oraz niezrozumieniem zasad działania przez Użytkowników dokonaliśmy pewnych zmian dotyczących działania Konta "Praca od zaraz". Od środy wiadomości Użytkowników posiadających konto Standard wpływają w tym samym czasie, co wiadomości osób z Kontem "Praca od zaraz". Sugerując się opinią naszego Działu IT, który proponował wprowadzenie takich zmian usunęliśmy opóźnienia, aby każda osoba mogła skontaktować się z pracodawcą w wybranym przez siebie momencie. W tej chwili Użytkownik Konta "Praca od zaraz" otrzymuje wyższą pozycję w rankingu i mailingu do pracodawcy, pierwszeństwo w sprawdzaniu referencji oraz specjalne oznaczenie profilu. Dodatkowo w ramach Konta "Praca od zaraz" Użytkownik może skorzystać z "Gwarancji skuteczności", która pozwala na bezpłatne przedłużenie konta, jeśli nie uda mu się skontaktować z określoną liczbą pracodawców. Mamy nadzieję, że rozwiązania te będą lepsze i każdemu pozwolą na znalezienie pracy.

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Niania.pl

29.04.2011 14:52

opłaciłam 'PRACA OD ZARAZ"Niestety mój profil jest nie oznaczony!

13.11.2011 16:57

Jeśli opłaciłaś konto w ostatnich trzech dniach - to intormacja o posiadaniu konta pojawi się gdy Admini powrócą do pracy z długiego weekendu.

13.11.2011 17:46

Elzbieta Olga P.

Jeśli opłaciłaś konto w ostatnich trzech dniach - to intormacja o posiadaniu konta pojawi się gdy Admini powrócą do pracy z długiego weekendu.

Dzięki Ci Olgo ,..Pozdrawiam serdecznie.

15.11.2011 19:37

ludzie, zastanówcie się! tyle krzyku o te kilka złotych jakby trzeba było zapłacić ze sto złotych. Lepiej płacić jeśli to na prawdę pomoże w znalezieniu pracy!

16.09.2012 09:42

Z ciekawosci zapytam. Tobie Izo naprawde pomoglo to konto? Jak predko znalazlas prace? Jakos zadna sie nie chwali.Laughing

29.09.2012 15:13

a gdyby każdy wykupił?

29.09.2012 15:32

To powstana profile nian w zlotych ramkach tzw." GOLD"Laughing

29.09.2012 19:55

Mam mieszane uczucia. Czy to nie kolejna chęć wyciągnięcia pieniędzy od zdesperowanych poszukujących pracy !? Jestem u Was już ponad miesiąc i pracy nie znalazłam., mimo, że mam wykształcenie pedagogiczne i duże doświadczenie. Cały czas mam nadzieję, że ktoś to doceni.

Pozdrawiam wszystkich

Iza

01.10.2012 13:58

Izo - miesiac to nie tak dlugo jak na szukanie pracy ale wystarczajaco dlugo na zapoznanie sie z regulaminem, co Ci serdecznie doradzam. Za zlamanie regulaminu, w zasadzie grozi zablokowanie konta. Gdy sie szuka pracy taka "niespodzianka" bywa niewygodna.

01.10.2012 14:06

Forum to miejsce dyskusji, a nie tablica ogłoszeń. Za taką "partyzantkę", admini blokują konto. Lekturę regulaminu polecamWink

29.10.2013 23:21

 Usunięcie postu łamiącego regulamin portalu, a pozostawienie komentarza wydaje się nielogiczne. Wprowadza bałagan na forum, a i konsekwencję w przestrzeganiu regulaminu jakoś trudno dostrzec. Jedne konta Admini usuwają, inne nie.Post.do którego odniosłam swoj komentarz naruszył regulamin dwukrotnie. Raz , przez umieszczenie treści ogłoszenia na forum, dwa - przez podanie danych kontaktowych. "Żółtą kartkę" chociaż wręcz, Droga Administracjo, żeby było "sprawiedliwie" WinkLaughing

30.10.2013 09:39
« Powrót do listy tematów