Nianiom nie chce sie odpisywać na oferty !

Forum » Od czego zależą poszukiwania

Dana C.

 to raz: nie mam dzieci, a dwa: jakbym miała, to tak oczywiście, moje dzieci w tej chwili byłyby smarkate.

Nie dodałaś Aniu L. = że byłyby smarkate ,gdyby miały katar=.emotikony na gg najlepsze

To też.   

14.11.2013 19:32
Ale ,rodzice też nie odpisuja na wiadomosci które się wysyła.Nie można tylko winić opiekunek
18.08.2014 16:32

Jesli interesuje mnie dana oferta odpisuje ,rodzice robia tak samo wiec o co ten caly szum?

18.08.2014 19:16

Ludzie  ludzie to transakcje handlowe - kupic tanio, sprzedac drogo   

19.08.2014 13:40

To nieprawda że nianie nie odpisują, to rodzice którzy umawiają się na spotkania , potem nawet nie potrafią dać odpowiedzi , nieważne czy jest pozytywna czy negatywna, a wydaje mi się że kultura tego wymaga

22.08.2014 09:24

Większość informacji ,o które prosiła ta matka jest ujęta w profilu niani. Trzeba tylko uważnie przeczytać i po sprawie.

22.08.2014 22:31

Niektórzy rodzice też są dobrzy. Nie raz i nie dwa razy spotkałam się z sytuacją gdzie obiecywali, że bez względu na to, jaką podejmą decyzje to dadzą znać. Przecież to jest jakaś forma szanowania siebie nawzajem. Również nie zamieszczają wszystkich istotnych informacji w ogłoszeniu ani nie wspominają słowem podczas rozmowy telefonicznej. Np. taką bardzo istotną informacją jest fakt, że dziecko jest uczulone na zwierzęta a ja posiadam psy i kota, więc od razu opcja współpracy odpada. Pani się nawet nie chciało powiedzieć przepraszam a ja straciłam pół dnia.

24.08.2014 14:25

Ja też miałam podobne sytuacje, że niedoczekałam się odpowiedzi, ale w większości dostawałam sms, że wybrano kogoś innego. 
Ciekawe jak mi pójdzie tym razem   
 

24.08.2014 15:09

Mi osobiscie wystarczy sms że oferta nie aktualna. Raz pamiętam umówiłam się z panią że zadzwoni do mnie i powiadomi mnie o decyzji. Ależ się pani zdziwiła jak zadzwoniła dzień później i usłyszała ode mnie że oferta jest nie aktualna. Bardzo się zdiwiła pyta sie jakto przecież żesmy sie umawiały ja jej na to tak umawiałyśmy ale Pani miała dzwonić wczoraj a dziś oferta jest już nie aktualna

24.08.2014 20:09

Mnie jeszcze żaden z rodziców nie odpisał,że moja oferta go nie interesuje.

24.08.2014 21:28

Dagmara K.

Mi osobiscie wystarczy sms że oferta nie aktualna. Raz pamiętam umówiłam się z panią że zadzwoni do mnie i powiadomi mnie o decyzji. Ależ się pani zdziwiła jak zadzwoniła dzień później i usłyszała ode mnie że oferta jest nie aktualna. Bardzo się zdiwiła pyta sie jakto przecież żesmy sie umawiały ja jej na to tak umawiałyśmy ale Pani miała dzwonić wczoraj a dziś oferta jest już nie aktualna

Mnie raz dopiero po tygodniu czy dwóch od ustalonego terminu jedni rodzice przysłali smas, że nie są zainteresowani. Gdy minął termin poinformowania mnie skreśliłam ich, nawet jeśli by się zdecydowali, choć jeszcze nie miałam pracy. Uważam, że jak się umawia na dany termin to trzeba się go trzymać. Rozumiem, że może jeszcze się namyślali, że może mieli jeszcze jakieś spotkania. Mogli napisać, że jeszcze się zastanawiają.

Z drugiej strony myślę sobie, że jeśli rodzicowi szkoda kilku groszy na odp niani nawet, jeśli się nie decydują, to niewarto z nimi współpracować.

26.08.2014 19:43
Oczywiście, że się nianiom nie chce, szczególnie wtedy, gdy mają zaznaczone, że nie podejmują się żadnych dodatkowych obowiązków poza sprawowaniem opieki nad dźieckiem a otrzymują propozycje z obowiązkami niani i gosposi w jednym. Również wowczas, kiedy mają określoną jakąś stawkę a rodzic pisze o dużo mniejszych pieniądzach. Nie ma potrzeby odpisywać ludziom, którzy nie pofatygowali się by dokładnie zapoznać się z profilem niani. To najczęściej masowo pisane wiadomości do całego stada niań, bez sprawdzania czy dana niania do nich pasuje. Również na ignorancje narażone są wiadomości typu: dam pracę, płacę dobrze" i na tym koniec treści. Nianie odpisują na poważne oferty, te, które wzbudziły ich zainteresowanie. Trudno czasem odpisywać na 10 wiadomości. Nie tylko poczta rodziców bywa zawalona po brzegi...
31.08.2014 10:20

Ja odpisuję na każdą wiadomość, nawet jeżeli rodzice nie doczytają, że szukam pracy na cały etat, a oni szukają niani np. dorywczo.

31.08.2014 11:05

A ja odpisuję i oddzwaniam(jesli jest taka prośba) na wszystkie oferty, nawet kiedy rodzice nie dotyczają, że do wrzesnia będę pracować z moją córeczką. A może uda się przedstawić zalety takiej pracy i dadzą się przekonać   

16.04.2015 20:06

Witam. Czyżby nianiom na pewno nie chce się odpisywać na oferty? mam inne zdanie, to rodzice nie odpisują nianiom. Jest ogłoszenie na które odpowiadam i co? cisza a widzę, że ogłoszenie wciąż aktualne.

18.04.2015 06:56

Sabina G.

Ja też miałam podobne sytuacje, że niedoczekałam się odpowiedzi, ale w większości dostawałam sms, że wybrano kogoś innego. 
Ciekawe jak mi pójdzie tym razem   
 

Dokładnie zgadzam się!!! Ja nie raz dostałam smsa ze (nagle z godziny na godzinę) mam wybrała kogos innego, albo po kilku dniach na obiecanki że się spotkamy, otrzymuje odp nieaktualna, a np ogłoszenie wciąz wisi    ) - ha ha komu takie kity. Rodzice powinni wreszcie dojśc do wnisku ze nie zatrudniają niewolnic tylko dorosłe odpowiedzialne kobiety  

19.04.2015 19:32

Dokladnie.Zgadzam się z Panią Bożena 
 

19.04.2015 19:50

Witam wszystkie nianie i zgadzam sie z tym ze rodzicom nie chce sie odpisywac a nawet dzwonic.Wyslalam 17 swoich CV i jakas tam odpowiedz otrzymalam od 3 rodzicow , a ogloszenia dalej wisza.Ta jest bardzo niepowazne.Nawet za czasow Sulejmana niewolnice dostawaly zloto za opieke nad ich dziecmi,a te nasze polskie mlode mamy chca dziecko wychowac prawie za darmo z gotowaniem,prasowaniem,sprzataniem z wksztalceniem pedagogicznym i samochodem.Przeciez wiemy jaki jest to obowiazek wychowc takie malenstwo.Pozdrawiam.

30.04.2015 13:26

Elżbieta zapewne ogladasz film "Wspaniałe stulecie".Owszem bardzo dobry film oparty w dużej mierze na faktach historycznych.Ale jesli chodzi o niewolnice jako nianie dzieci Sulejmana to dostawały złoto ale niechby zrobiły coś nie tak to wylądowałyby w lochach albo i jeszcze gorzej.Także ja już wolę dzisiejsze warunki. A mamy nie odpowiadają bo szukają ciagle tej idealnej co wcale nie znaczy że ją znajdują.I im więcej kombinują tym bardziej narażaja dziecko na ciagłe zmiany opiekunek czego nie pochwali żaden dziecięcy psychog.

02.05.2015 16:02

Tak to prawda mamy nie odpowiadają na wiadomość od niani w ogóle nie odczytują.

04.05.2015 09:18

Witam, dodam, że mamy nie tylko nie odpowiadają, ale i nie czytają naszy odpowiedzi. Mam na swojej stronie wiele takich nie odczytanych wiadomości, więc mam pytanie, po co piszą, że potrzebują ?

04.05.2015 09:44

Może są to ogłoszenia fikcyjne ot tak z ciekawosci dla samego założenia profilu i dostępu do forum.Dlatego odpowiedzi brak.

04.05.2015 13:34

 

Drogie, koleżanki.

Odpowiadajcie tylko i wyłącznie na ogłoszenia, które mają założone konto premium. Ustawcie sobie w wyszukiwarce...polecane....Oczywiście nie jest to gwarancją nawiązania kontaktu, ale przynajmniej ma się świadomość, że rodzic mógł się swobodnie skontaktować, a jeżeli tego nie zrobił to trzeba przyjąć do wiadomości, że nasza osoba go po prostu nie interesujeFrown.

Np. w Katowicach jest zarejestrowanych ok. 14 000 niań …..nie będę komentować, niech zadziała Wasza wyobraźnia.

Ja osobiście odpowiadam na każde zainteresowanie moją osobą, ale w okresie kiedy szukam pracy liczba rodzin, która do mnie pisze jest ograniczona do ok 10.

Weźcie też pod uwagę, że zanim rodzic zarejestruje się na portalu ma możliwość przeglądania profili niań, więc może być tak, że już jakieś nianie sobie upodobał i rejestracja oraz założenie konta premium jest już tylko formalnością.

Dodam jeszcze, że rodzice zanim odczytają Wasz wpis moją możliwość zaznajomić się z Waszym profilem....klikają np. na zdjęcie.

Nie ma o co kruszyć kopii, savoir-vivre tu nie obowiązuje..... a szkoda.

04.05.2015 15:36
« Powrót do listy tematów