witam wszystkie koleżanki po fachu,mieszkam w Gdyni i mam problem ze znalezieniem pracy,choć wysyłam CV,dzwonię ale bez echa,może wiecie jak skutecznie coś znależć,może robie coś żle,

pozdrawiam

25.11.2013 14:43

Agnieszko,nie ty jedna,zwróc uwagę jak mało jest ogłoszeń od osób poszukajacych pomocy domowych,przynajmniej w Bydgoszczy i okolicach,a jak się juz coś znajdzie to za głodową stawkie a nie każdemu to pasuje.

25.11.2013 16:19

witaj Haniu,to prawda nie jest łatwo czasami mam wrażenie że ten portal jest tylko po to by dawał nadzieję na zdobycie pracy.W Gdyni to samo tylko obiecanki,jeśli mogę spytać,znalazłaś przez ten portal pracę?

25.11.2013 16:40

Witaj Agnieszko, no łatwo nie jest, to prawda, nawet w naszym mieście. Ale powiem Ci, że ja znalazłam jedno zlecenie przez ten portal, drugie przez trojm...pl (żeby uniknąć reklamy, zapewne wiesz o co mi chodzi) a trzecie z tzw. polecenia. Oczywiście nie wszystkie na raz, po kolei. Liczby wysyłanych maili i moich  na ogłoszenia nie zliczę. Zatem nie trać nadziei    na pewno coś znajdziesz. Trzeba tylko być czujną, bo było i tak, że dzwoniłam na drugi dzień po ukazaniu się ogłoszenia i słyszałam "to już nieaktualne".

Pozdrawiam!

25.11.2013 23:01

Dzięki ,nie tracę nadzieji,też wertuję wszystkie portale dotyczące sprzątania.Z tego co widzę w twoich okolicach jest więcej chętnych pracodawcówWinkobłuże,pogórze i pokrewne dzielnice,w każdym razie dzięki za otuchę.
Serdecznie pozdrawiam

Agnieszka W. edytowała ten post 26.11.2013 14:38
26.11.2013 08:26

Hej dziewczyny ja jeszcze przez ten portal nie znalazłam pracy,ale robię co mogę.szukam na innych wywieszm ogłoszenia i oczywiście poczta pantoflowa.

26.11.2013 14:49

Agnieszko, no faktycznie u nas na Obłużu jest ten plus, że dużo nowych domów się pobudowało w okolicy i stąd jest też trochę ofert. No i Rumia też blisko oraz pokrewne Kazimierz i Kosakowo. Ale minus ten, że wszędzie trzeba dojeżdzać a nie wszędzie komunikacja jest na tyle dobra, żeby z niej skorzystać. Gdyby nie samochód, miałabym tylko jedno zlecenie, taka prawda. 

Jadąc dziś przez Orłowo właśnie sobie pomyślałam, że zapewne tam łatwiej o pracę, bo domy okazałe i dość zamożni ludzie mieszkają ale jak widać, jest różnie. Popytaj wśród znajomych, sąsiadów itp, może ktoś zna kogoś, kto szuka akurat pomocy w domu? Kiedyś myślałam też, żeby podzwonić po firmach mających swoje siedziby w takich właśnie willach i po prostu zapytać, czy nie potrzebują osoby do sprzątania. Może być tak, że mają ale nie są zadowoleni ale jeszcze nie na tyle, by dać ogłoszenie. A jak im się "napatoczysz" ;-) to może się zdecydują choćby spróbować. Ja ostatecznie się nie zdecydowałam, bo jak dla mnie, Orłowo jest za daleko (mam dzieci do odebrania ze szkoły i przedszkola a na Obłuże prawie zawsze popołudniu są korki). Może to jest jakieś rozwiazanie? Powodzenia i pozdrawiam   

26.11.2013 17:26

jak tu dodać swoje ogłoszenie ?

06.02.2014 15:31

AGNIESZKA G.

jak tu dodać swoje ogłoszenie ?

Jakie ogłoszenie?Surprised Tutaj mozesz stworzyć tylko swój profil przedstawiający Twoją osobę, doświadczenie zawodowe, zakres obowiązkóe, stawkę.

Pozdrawiam.

06.02.2014 18:22

AGNIESZKA G.

jak tu dodać swoje ogłoszenie ?

Agneszko, profil to Ty już masz. Na forum rozmawiamy....., nie ogłaszamy się i nie wstawiamy tutaj swoich profili.

06.02.2014 18:45
« Powrót do listy tematów