ile policzyć?

Forum » Skuteczne poszukiwania

Witam, drogie Panie.

Mam pyttanie odnośnie ile powinnam sobie policzyć w sprzątaniu szkoły językowej. (trzy sale,sekretariat,korytarz,kuchnia,toaleta) - kurze,mycie kuchni,toalety,odkurzanie -co trzeci piątek,okna raz na cztery miesiące). Nie podano jaki jest wszystkiego metraż. Mam duże doświadczenie w sprzataniu, ale zawsze mi płacono za godziny, a teraz muszę podać cenę jednorazowego sprzątania. Co mi podpowiecie?

Oferta znajduje sie w Krakowie.

Pozdrawiam.

21.05.2012 19:31

Myślę że najprościej byłoby zobaczyć jak to wygląda,wtedy będziesz miała możliwość ocenić orientacyjnie ile potrzebujesz czasu żeby to wszystko ogarnąć.Możesz sobie to przeliczyć na godziny.Nie mam pojęcia jakie są stawki w twoim mieście myślę że od całości wziełabym około 150 do 200zł biorąc pod uwagę że jest  to raz na trzy tygonie.Okna oczywiście osobno podejmując się tego sprzątania bedziesz miała możliwość ocenić stan i ilość okien na tej podstawie zdecydujesz ile policzyć sobie za okna.

22.05.2012 08:50

Justynko,

spokojnie zaproponuj 200 zł.
Myślę,że posprzątanie szkoły językowej raz na 3 tygodnie nie będzie wielkim nadszarpnięciem budżetu właścicieli owej placówki.
Okna policz osobno.

Pozdrawiam życząc pięknego dnia dla wszystkich zapracowanych pań.

23.05.2012 06:40
« Powrót do listy tematów