Musimy się bać.

Dziś z pomocy PD otrzymałam żółtą kartke (upomnienie), temat który drążyłyśmy "Odbierajcie telefony" - ponoć naruszyłam regulamin- cytat ""Niedopuszczalne jest obrażanie innych Użytkowników na Forum, ich prześladowanie i ośmieszanie a także podejmowanie wszelkich działań ogólnie przyjętych za naruszenie etykiety i kultury uczestnictwa w Forum". 

Wszystkie nasze posty na ten temat zostały usunięte z forum, nie ma po nich ani śladu, to jest zwykła dyskryminacja,  mamy wolny kraj i nie wolno nam się wypowiadać na poszczególne tematy ????

To zamkńąć to forum i zamknąć tym samym nam usta.

Jestem oburzona takim postępowaniem ze strony administracji PD. 

Jeśli wogóle moj temat ukarze się, to dajcie znać czy któraś z Was równie jak ja, biorąca udział w/w dyskusji otrzymała takie upomnienie (żółtą kartkę).

Pozdrawiam wszystkie PD

Sylwia Wanot edytowała ten post 22.06.2015 16:26

Post został edytowany przez Administratora - usunięto dane kontaktowe.

22.06.2015 15:49
Ja też otrzymałam żółtą kartkę. Tylko nie wiem kiedy i kogo obrazilam. Tak naprawdę to w nosie to mam. Zaglądam tutaj coraz rzadziej, bo oferty coraz gorsze i jak się okazuje nie można wyrazić zdania w kulturalny sposób, bo uważane jest jako obraza. Paranoja. Wiele moich koleżanek z tego portalu- z którymi mam prywatny kontakt- ma podobne zdanie. Pozdrawiam   
22.06.2015 16:49

Justyna B.Ja też otrzymałam żółtą kartkę. Tylko nie wiem kiedy i kogo obrazilam. Tak naprawdę to w nosie to mam. Zaglądam tutaj coraz rzadziej, bo oferty coraz gorsze i jak się okazuje nie można wyrazić zdania w kulturalny sposób, bo uważane jest jako obraza. Paranoja. Wiele moich koleżanek z tego portalu- z którymi mam prywatny kontakt- ma podobne zdanie. Pozdrawiam   

 

Właśnie przejżałam konta tych dziewczyn, które brały udział w dyskusji, niestety wszystkie otrzymały żółte a nawet jedna czerwoną kartkę.

Naprawdę paranoja - wypisuję się z tego portalu.

Pozdrawiam

Post został edytowany przez Administratora - usunięto dane kontaktowe.

22.06.2015 16:52
« Powrót do listy tematów